A medida que tengamos novedades iremos actualizando.
Última actualización:
Viernes 20/05 - 15hs

All Boys: Nico Cambiasso; C. Vella, Casteglione, E. Domínguez, Soto; Sánchez o Rimoldi, H. Barrientos, J. P. Rodríguez; A. Zárate; Gigliotti y Matos.

Argentinos: Navarro; Gonzalo Prósperi, Juan Sabia, Santiago Gentiletti; Nicolás Berardi, Juan Mercier, Germán Basualdo, Gustavo Oberman; Sánchez Prette; Franco Niell y Ciro Rius.

Arsenal: Campestrini; Boggino, Aguilar, López y Pérez; González, Ortiz, Marcone y Esmerado; Obolo y Caffa o Alustiza.

Banfield:
Enrique Bologna; Gustavo Toledo, Alejandro Delfino, Víctor López, Bustamante; Sebastián Romero, Ariel Rosada o Bustos, De Souza; Gómez; Achucarro y Ferreyra.

Boca:
Lucchetti; Calvo, Caruzzo, Insaurralde, Monzón; Chávez, Somoza, Colazo; Riquelme; Mouche y Palermo.

Colón:
Pozo; Quilez, Raldes, Candia, Quiroga; Moreno, Prediger, Luque; Damián Díaz; Larrivey y Lesman.

Estudiantes:
Taborda (Orión tiene problemas familiares y no concentra); Roncaglia, Fede Fernández, Ré; Mercado, Braña, Benítez, Iberbia; Pérez; Auzqui o González y López.

Gimnasia:
Monetti; Masuero, Fontanello, Benítez y Casco; Rojano, Rinaudo, Capurro y Castro; Graf y Barros Schelotto.

Godoy cruz:
Torrico; Russo, Sigali, Nicolás Sánchez, Voboril; Villar, Olemdo, Damonte, Donda; Carlos Sánchez y Ruben Ramírez.

Huracán:
Gastón Monzón; Peña, Quiroga, Ezequiel Filipetto, Angeloff; Machín, Rodrigo Battaglia, Morales, Maidana; Javier Cámpora y Rolando Zárate.

Independiente:
Hilario Navarro; Carlos Matheu, Eduardo Tuzzio y Julián Velázquez; Iván Vélez, Cristian Pellerano, Hernán Fredes, Maximiliano Velázquez y Patricio Rodríguez; Facundo Parra y Andrés Silvera.

Lanús: Agustín Marchesín; Carlos Araujo, Paolo Goltz, Santiago Hoyos y Luciano Balbi; Mauro Camoranesi, Pelletieri, Guido Pizarro y Diego Valeri; César Carranza y Silvio Romero.

Newell's: Peratta; Cristian Díaz, Schiavi, Fideleff, Vangioni; Sperduti, Mateo, Villalba, Estigarribia; Urruti y Federico Falcone.

Olimpo: Tombolini; Casais, Tejera, Bianchi Arce, Jerez; Castillón, Cobo, Aguirre, Longo; Bareiro y Maggiolo.

Quilmes: Emanuel Trípodi; Hernán Grana, Danilo Gerlo, Sebastián Martínez y Claudio Corvalán; Diego Torres, Enzo Kalinski, Garnier y Miguel Caneo; Bernardo Romeo y Martín Cauteruccio.

Racing: Fernández; Pillud, Cáceres, Martínez, Cahais; Toranzo, Franco Zuculini, Yacob; Hauche, Viola y Fariña.

River: Juan Pablo Carrizo; González Pires, Alexis Ferrero, Román; Paulo Ferrari, Walter Acevedo, Cirigliano, Pereyra; Erik Lamela, Pavone; Caruso.

San Lorenzo: Migliore; Luna, Tula, Bottinelli, Aureliano Torres; J.M.Torres, Ortigoza, Pereyra, M. Giménez; Velázquez y Salgueiro.

Tigre: Islas; Rodales, Echeverría, Vera, Cáceres; Galmarini, Castaño o Pasini, Teté González o Trombetta, Leone; Morales y Stracqualursi.

Vélez: Marcelo Barovero; Fabián Cubero, Fernando Tobio, Sebastián Domínguez o Fernando Ortiz, Emiliano Papa; Augusto Fernández, Héctor Canteros, Ricardo Alvarez o Víctor Zapata, Iván Bella o Maximiliano Moralez; Juan Manuel Martínez y Santiago Silva.